E premte, 19.07.2024, 03:54 AM (GMT+1)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Shpellaret islamike shqipfoles - Kenge per Enver Hoxhen dhe Kallashnikov (Video)

E diele, 10.04.2011, 07:55 PM


Shpellaret islamike shqipfoles - Kenge per Enver Hoxhen dhe Kallashnikov

 

Nga Ilir Dardani

 

Pasi rastesisht lexova nje koment ketu ne Zemra Shqiptare, mesova per nje video qe tregonte shpellarizmin taleban te halldupeve shqipfoles.

Duket qe mungun gjinia femerore dhe eshte dicka pozitive, edhe pse mungesa e femres edhe ne dite me te bukura eshte Mungese Serioze e imponuar nga shpellarizmi islamik qe ka pshurrur kombin tone.

Kenga me cifteli per Diktatorin Enver Hoxha shoqerohet me Automatike Kallashnikov dhe Pistoleta TT.

Kjo video eshte postuar nga nje faqe me emrin ‘’Absurditeti eshte Asgje’’ ne gjuhen angleze dhe deri tani eshte pare mbi 12 000 here.

Video titullohet ‘’ Picnic in Kosovo - How they do it - ‘’Si e bejne piknikun ne Kosove’’.

 

Ja disa nga komentet ne anglisht qe jane bere aty:

 

''It's just how Albanians show their emotions to the folk music..Like the whole world celebrate the New Year.. It's the same kind of celebrating but in Albania there are Gun shots

''Kjo eshte menyra se si shqiptaret tregojne emocionet e tyre me muziken folklorike, sic feston mbare bota Vitin e Ri, eshte e njejta menyre festimi por ne Shqiperi perdoren armet''.

 

''Albanians and guns, dangerous combination watching at their history. Scum.''

''Shqiptaret dhe armet, kombinim i rrezikshem pare ne historine e tyre. Llum.''

 

‘’Hahahahahahaha Albanian animals !!Go back home to saudi arabia and turkey u fucking albanian towel head muslim gypsys? !!!!

‘’Hahaha... kafshe shqiptare. ktheheuni ne shtepine tuaj, ne Arabine Saudite dhe Turqi ju shqiptare te q*** koke-peshqire maxhupe islamike''

 

''I must admit i was expecting someone to activate? a hand grenade towards the end. it would be appropriate after hand guns and ak 47.''

''Une prisja qe ndonjeri te aktivizonte granate dore ne fund. Do te ishte mbyllje e pershtatshme pas pistoletave dhe automatikeve.''

 

''Albanian? muslim gay club under the open sky ..ha ha ha''

Klubi i pederasteve myslimane shqiptare nen qiell te hapur... hahahha''

 

Sigurisht qe serbet nuk do mungonin me komentet e tyre, por nuk di aspak serbisht.

 

Cili popull ne Europe ‘’piknikon’’ me arme e kenge per diktatore? Sigurisht vetem nje popull, ai shqiptar. Biles as gjysem-turqit e tjere nga Bosnja nuk e bejne kete!

Fshatarizmi shpellaro-islamo-anadollako-kooperativist eshte ulur kembekryq ne trojet shqiptare.

Edhe dasmat shqiptare behen me Pistoleta, Automatike, Mitraloze,Bomba, Kapsolla dhe Dinamit.

Gjate historise sone, ne dasmat shqiptare kemi mijera te vrare apo te plagosur. Edhe ky fakt eshte shume domethenes per te treguar se kush jane shqiptaret e kultures islamike.

Sigurisht mentaliteti shpellaro-afgano-islam eshte thellesisht i pranishem tek komuniteti mysliman, por fatkeqesisht e kane kopjuar edhe disa te krishtere ‘’per ta bere kuvendin sic eshte vendi’’!

 

Lopet e Cmendura Islamike te cdo moshe jane ulur ne livadh. Hane e pine, kendojne per diktatorin e ‘’luftojne’’. Eshte pamje trishtuese, pothuaj e paimagjinushme! Sidomos kur kemi te bejme edhe me ‘’burra’’ te pjekur e te moshuar!

Policia e Kosoves duhet qe ne menyre urgjente t’i identifikoje keto kafshe te egra dhe t’i plase ne burg.

Keta Bastarde Islamike edhe e kane filmuar bastarditetin e tyre islamik per te na turperuar para botes.

 

Kush e perfaqeson sot shqiptarin?

-         Vrasjet e shumta, armet, droga, grabitjet, hajduteria, prostitutshmeria, mungesa e kultures, shkerdhimi i vetves me islamizem, identifikimi me pushtuesin islamo-osman.

 

Shikojeni videon shokuese me poshte. Sigurisht qe per shume nga ju nuk do te jete shokuese sepse jeni i te njejtit brum:

 (Vota: 39 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora