E enjte, 01.06.2023, 07:55 PM (GMT+1)

Mendime » Dardani

Ilir Dardani: Njeriu i Edvin Kristaq Rames vret protestuesin. Shikojeni!!!

E premte, 21.01.2011, 08:59 PM


 

Njeriu i Edvin Kristaq Rames vret protestuesin. Shikojeni!!!

 

Nga Ilir Dardani

 

Ngushellime per familjet e tre viktimave qe rane ne luften per te rrezuar qeverine e votuar nga qytetaret shqiptare dhe te pranuar nderkombetarisht.

 

Shikojeni kete video!

Sipas meje eshte njeriu i Edvin Kristaq Rames ai me floke te thinjura, i cili mban pistolete ne dore (te fshehur ne dicka) dhe qellon protestuesin. Pasi e qellon ja jep armen nje tjetri dhe ky ‘’tjetri’’ e merr dhe iken me vrap per ta fshehur.

Kelyshet e bushtrave komuniste nuk kane patur sukses deri tani, prandaj vendosen qe te bejne ‘’kurban islamik’’ kete here, me shpresen se do marrin pushtetin!!!

Sipas lajmeve nje nga viktimat eshte nga Dibra dhe ka mundesi qe te jete ky ne video, sepse pervec te tjerash Berisha urrehet edhe sepse eshte ‘’malok’’ nga Veriu. Dhe sigurisht nje bajge jugu e ka me te lehte te vrase nje ‘’malok’’.

 

O popull-jo-dhe-aq-i-zgjuar-shqiptar! Mos jepni jeten per nje palaco si Edvin Kristaq Rama. Hapni syte e ballit dhe te trurit, nese nuk jeni cmendur edhe ju si bishat komuniste!

 

Sali Berisha,

Ti je anadollak, turpi i Gjergj Kastriotit, megjithate zbardhe pak fytyren e nxire, ARRESTOJE EDVIN KRISTAQ RAMEN, KETE EGERSIRE VRASTARE!!!

Dhe mos harro, PRANGOSE EDHE ILIR METEN!!!(Vota: 10 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora