Doli nga shtypi libri “ Zana dhe Guri” i autorit Nehat Jahiut
| E Shtune, 17.12.2011, 04:49 PM |

Doli nga shtypi libri  “ Zana dhe Guri” (poezi) i autorit Nehat Jahiut.(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: