E hene, 27.05.2024, 07:11 AM (GMT+1)

Video

Gazmend Freitag: Ansambli Shota në Salzburg!

E marte, 20.06.2023, 09:30 PMGazmend Freitag: Ansambli Shota në Salzburg!
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora