E merkure, 28.02.2024, 10:58 PM (GMT)

Video

Pëllumb Vrinca - Në mes të rrugës ka mbet shqiptari

E merkure, 07.12.2022, 08:12 PMTeksti & Muzika: Pellumb Vrinca

Orkestroi: Mario Marku

Çifteli: Ervin Gega

Pellumb Vrinca

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora