E enjte, 22.02.2024, 01:09 AM (GMT)

Video

Rrënjët Tona - Cilat ishin perandoritë Pro dhe Kundër Shqipërisë?

E diele, 29.05.2022, 12:34 PMhttps://www.youtube.com/watch?v=15HXa5kwPjU
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora