E hene, 24.06.2024, 01:17 AM (GMT+1)

Video

Fenomeni Ali Kuçi: Si i shpëtuam prej nazistëve 31 432 jetë njerëzish në Dachau

E hene, 14.02.2022, 08:28 PM


 

Gazetari Eljan Tanini bisedoi me Gjelok Markon, studiues dhe zbulues i Ali Kuçit në Dachau. Gjithashtu Tanini foli nga afër edhe me një nga familjarët, mbesën e Dr. Ali Kuçit.

Fenomeni Ali Kuçi: Si i shpëtuam prej nazistëve 31 432 jetë njerëzish në Dachau

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora