E enjte, 29.02.2024, 11:29 AM (GMT)

Video

Majlajdo Gala - Rozafa

E diele, 16.01.2022, 12:04 PMROZAFA - Production by Majlajdo GALA
Choreographer and Producer - Majlajdo GALA
Main Role - Prima Ballerina in TKOB Ledia SULAJ
Main Role - Fatjon LITO
Singer & Vocalist  - Rosela GJYLBEGU
Directed by - Ola QATO
Music Producer - Dacid GO8LIN
Video by - Frame COMPANY
D.O.P - Led GURRA
Color Editing - Florand LOCA ( flori_colorgrading)
Fashion Designer - Stella SALLAKU
Hair & M.U.A - Glen DOMI
Performers - Ilda RAPO, Endri NEBI, Xhenis Rama, Maringlen Rama
The Narrator - Majlajdo Gala & Tosun Çela
Social Media Marketing - Maringlen Çika
Special Thanks - Enis Mullaj
ROZAFA 2021
https://www.youtube.com/watch?v=jjUd8UfFvds
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora