E shtune, 23.09.2023, 05:14 AM (GMT+1)

Video

Islamizimi me dhunë i trojeve shqiptare

E diele, 02.01.2022, 11:47 AMIslamizimi me dhunë i trojeve shqiptare
https://www.youtube.com/watch?v=tl8JaxzzfEI
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora