E merkure, 19.06.2024, 05:24 AM (GMT+1)

Video

Rrënjët Tona - Rrënjët e shqiptarisë…I ftuar studiuesi Saimir Lolja

E diele, 29.05.2022, 01:37 PMhttps://www.youtube.com/watch?v=RX45ngFmzpY&t=3s
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora