Hoxha Muhamed Abdullahi: Spanja eshte e jona, kemi obligim ta kthejme. Myslimanet gati per te vrare
| E Diel, 23.05.2010, 07:55 PM |

Hoxha Artan Kristo me emrin e ri, Muhamed Abdullahi fton shqiptaret myslimane qe t’i bashkohen xhihadit islamik dhe te pushtojne Spanjen.

‘’Jemi pro xhihadit dhe duhet pergatitemi qe te fitojme kunder cafireve’’

Ky eshte mesazhi i hoxhes per besimtaret myslimane, te cilin mund ta degjoni ne videon e meposhtme.

Nese doni shkaterrimin tuaj veproni ne baze te mesimeve te allahut tuaj, perndryshe larg nga hoxhallaret e xhamite!

 

Ilir Dardani

 (Vota: 1)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: