E merkure, 01.02.2023, 06:32 PM (GMT)

Përjetësi » Mani

Kadri Mani : Krenaria dhe turpi

Me të drejtë është thënë se s’ka libër të trashë e të hollë, por ka libër të keq e të mirë, libër që të lodh e libër që të freskon...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora