Kronike e TV Alba Life per kandidatin per Senat z. Peter Lumaj
| E Hene, 12.12.2011, 09:03 PM |

Te dashur bashkatdhetare,

 

TV Alba Life do te transmetoje ne kanaline 35 ne New York intervisten dhe kroniken e ceremonise per kandidatin ne Senatin Amerikan, avokatin e mirenjohur z.Peter Lumaj.  TV Alba Life jep perkrahjen maksimale dhe fton gjithe bashkatdhetaret dhe teleshikuesit e tij te mbeshtesin kandidaturen e z.Peter Lumaj.  Eshte koha qe ne karrigen e senatorit te ulet shqiptari z.Peter Lumaj.  Fitorja e tij eshte dhe fitore per gjithe shqiptaret dhe Memedheun tone te shumevuajtur.  Te interesuarit mund ta ndjekin kroniken ne kete lidhjej ne youtube:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gtX-07typYY

 

Ju urojme shikim te kendshem,

 

Kozeta dhe Qemal Zylo, New York

 (Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: