E merkure, 17.04.2024, 10:37 PM (GMT+1)

Video

Remi Jakupi: Urime Pavarësinë

E enjte, 22.02.2024, 08:48 PMRemi Jakupi: Urime Pavarësinë
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora