E shtune, 15.06.2024, 05:48 PM (GMT+1)

Kulturë

Arbana Xharra: Sot e?shtë Dita e Ne?ne?s ne?permjet se? cile?s e gjithë bota njohu zemre?n, humanitetin dhe karakterin e shqiptarit

E merkure, 26.08.2020, 06:36 PM


Arbana Xharra:

Sot e?shtë Dita e Ne?ne?s ne?permjet se? cile?s e gjithë bota njohu zemre?n, humanitetin dhe karakterin e shqiptarit. Kur ajo thoshte 'jam nga një vend i voge?l me emrin Shqipe?ri' ne? veshe?t e bote?s ky vend tinge?llonte sa nje? planet. Kujtimi pe?r Ne?ne? Terezen nuk e?shte? vete?m c?ast por ne vete? dje, sot dhe nese?r!


Sot e?shtë Dita e Ne?ne?s ne?permjet se? cile?s e gjithë bota njohu zemre?n, humanitetin dhe karakterin e shqiptarit....

Posted by Arbana Xharra on Wednesday, August 26, 2020


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora