E merkure, 17.04.2024, 10:46 PM (GMT+1)

Video

16 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës festohet në New York City Hall

E merkure, 28.02.2024, 06:09 PM16 Vjetori i Pavaresise se Kosoves festohet ne New York City Hall - Kronike e TV Alba Life...

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora