E shtune, 23.09.2023, 09:40 AM (GMT+1)

Kulturë

Kristaq Turtulli - Pianisti

E shtune, 16.11.2013, 07:11 PM


Doli nga shtypi libri i shkrimtarit Kristaq Turtulli ''Pianisti''.

Libri me novela gjendet në Panairin ''Tirana 2013''(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora