E merkure, 22.05.2024, 12:43 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Alba Life: Flet Pëllumb Lamaj, ish i burgosur politik

E enjte, 18.10.2012, 07:01 PMTV ALBA LIFE i mori interviste z.Pellumb Lamaj, ish i burgosur politik ne burgun famekeq te Spacit, i cili mori pjese ne Manifestim solidariteti para Kombeve te Bashkuara ne mbeshtetje te Grevisteve te Urise ne Tirane.


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora