E hene, 04.03.2024, 01:36 AM (GMT)

Kulturë

Pal Neçaj: Drenicës Martire

E enjte, 15.12.2011, 07:18 PM


Nga: Pal Neçaj, NY, USA

 

 

 

                 ------------------------------------

-Nga libri poetik me titull “Ëndërren e lash atje” e autorit Pal Neçaj-

(Përzgjodhi për botim në ZemraShqiptare, redaktori Zeqir Lushaj)(Vota: 10 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora