E diele, 19.05.2024, 06:07 PM (GMT+1)

Përjetësi » Mani

Kadri Mani: Dr. Ibrahim Rugova triumfoi në Kosovë dhe në Hagë!!

E merkure, 09.12.2009, 08:56 PM


Redaktor dhe botues: Kadri Mani
Recenzentë: Ajet Avdyli, Adem Salihaj, Ibadete Sokoli- Jahiri
Lektor: Haxhi Sopaj
Redaktor teknik: Shkodran Idrizi
Boton: “Shqipëria etnike”-2002
Shtyp: SIPRINT – Prizren
siprint@hotmail.com
Tirazhi: 5.000.-kopje
Çmimi: 3.- €
Porosia: Kadri Mani 044/24 92 31.-kadrimani@hotmail.com(Vota: 14 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora