Humbet kombetarja e futbollit, por fiton Shqiperia
| E Enjte, 08.10.2015, 10:05 PM |

Shqiperia mundet ne shtepi nga Serbia sipas menyres tradicionale duke pesuar edhe kete here ne fund te takimit. Por ky nuk eshte fundi sepse Portugalia fitoi kunder Danimarkes duke na e dhene mundesine qe te shkojme ne Europian me nje fitore ne Armeni.

Ndeshja nuk do koment, rezultati tregon gjithcka. Por humbjes se kombetares ne futboll nuk i eshte bashkengjitur edhe kombi shqiptar. Futbolldashesit shqiptare treguan qytetari dhe civilizim Europian. Kjo ishte fitore per Shqiperine, me vleren e me shume se tre pikeve.(Vota: 9 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Emri:
Emaili:
Kodi i sigurise:
Titulli:
Komenti:

Publikime te tjera ne kete kategori: