E marte, 01.12.2020, 08:07 PM (GMT)

Kulturë

Jusuf Zenunaj: Mjegulla

E diele, 05.07.2020, 06:11 AM


MJEGULLA

Mjegullën në kodër

apo në fushë

e do dhelpra,

ujku a ndonjë arushë ?!

Me mjegullën në popull

si dje edhe sot,

politika jonë

nuk ngopet dot..!!!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora