E shtune, 31.10.2020, 10:52 AM (GMT)

Kulturë » Libra

Së shpejti në treg: Elvi Sidheri - Emigrantja

E premte, 22.12.2017, 01:26 PM


Së shpejti në treg: Elvi Sidheri - Emigrantja(Vota: 13 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora