E shtune, 04.02.2023, 08:40 AM (GMT)

Shtesë » Video

Mbreti Records prezenton këngën "Nuk kam më gjumë"

E diele, 05.02.2012, 05:01 PM


 

 

Studio Mbreti Records prezenton kengen "Nuk kam me gjume" nga

PREMTIMI

 

Përshëndetje nga Stafi

Mbreti Records ne Zvicer

www.mbretirecords.com(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora