E premte, 19.04.2024, 01:10 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Prof Dr. Lamberto Re: Dr. Zef Mulaj

E merkure, 14.12.2011, 07:23 PM


Duke  folur  Profesor Lamberto Re,  Universiteti Politeknik Marche  Itali. Gjate publikimeve shkencore te Dr. zef Mulaj.

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora