E merkure, 22.05.2024, 12:48 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

TV Alba Life: Promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli

E premte, 18.11.2011, 08:55 PM


Te dashur bashkatdhetare,

 

TV Alba Life ne New York do te transmetoje kroniken nga promovimi i librit "Vendlindja dhe Diaspora" me autor z.Xheladin Zeneli.  Ne kete promovim ndodheshin disa personalitete nga Diaspora si dhe ish kongresisti shqiptar Joseph DioGuardi me bashkeshorten e tij Shirley DioGuardi.

 

Per me shume te interesuarit mund ta ndjekin ne kete lidhje:

http://www.youtube.com/watch?v=dzspbb5wavs

 

Ju faleminderit,

Kozeta Zylo

 (Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora