E marte, 21.05.2024, 08:54 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Rifillojne Shkollat Shqipe ne Staten Island dhe Brooklyn. Kronike nga TV Alba Life, New York

E diele, 16.10.2011, 05:56 PM


Kronike nga TV Alba Life rreth rifillimit te Shkollave Shqipe ne Staten Island dhe Brooklyn, dy qytete te bukura te New Yorkut.

 

Te interesuarit mund te shtypin ne kete lidhje ne youtube:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TTP1GmAdKtI

 

Ju faleminderit per vemendjen,

 

Kozeta Zylo, New York

 (Vota: 9 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora