E marte, 21.05.2024, 11:51 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Kryetari i shoqatës "Yjet e Kosovës", Tahir Shabani në RTV 21

E shtune, 19.11.2011, 09:03 PM
(Vota: 87 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora