E merkure, 19.06.2024, 06:08 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Agim Gashi: Si të festoj pa Ty në ballë (Këngë kushtuar Ibrahim Rugovës)

E premte, 02.12.2011, 09:03 PM
(Vota: 14 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora