E marte, 21.05.2024, 12:20 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Kronike e TV Alba Life per kandidatin per Senat z. Peter Lumaj

E hene, 12.12.2011, 09:03 PM


Te dashur bashkatdhetare,

 

TV Alba Life do te transmetoje ne kanaline 35 ne New York intervisten dhe kroniken e ceremonise per kandidatin ne Senatin Amerikan, avokatin e mirenjohur z.Peter Lumaj.  TV Alba Life jep perkrahjen maksimale dhe fton gjithe bashkatdhetaret dhe teleshikuesit e tij te mbeshtesin kandidaturen e z.Peter Lumaj.  Eshte koha qe ne karrigen e senatorit te ulet shqiptari z.Peter Lumaj.  Fitorja e tij eshte dhe fitore per gjithe shqiptaret dhe Memedheun tone te shumevuajtur.  Te interesuarit mund ta ndjekin kroniken ne kete lidhjej ne youtube:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gtX-07typYY

 

Ju urojme shikim te kendshem,

 

Kozeta dhe Qemal Zylo, New York

 (Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora