E diele, 19.05.2024, 06:23 PM (GMT+1)

Shtesë » Video

Interviste e superyllit te vallezimit Tony Dovalani dhene Alba Life TV

E hene, 26.12.2011, 08:14 PM


Tony Dovolani, kampioni i ritmit boteror, i cili e fitoi kete trofe ne vitin 2005, shikohet nga miliona e miliona shikues ne gjithe Ameriken dhe boten ne shfaqjen e famshme: "Dancing withe the stars" qe transmetohet ne nje nga kanalet kryesore ne TV ne Amerike, ABC. Ai cdo here ka vallezuar i veshur me shqiponjen dykrenore.  Ne emer te TV ALBA LIFE dhe shkollave shqipe ne SI dhe Brooklyn: Ju urojme Gezuar festat e fundvitit dhe shikim te kendshem!

http://www.youtube.com/watch?v=7bSSDa9oAVs&feature=email

 (Vota: 20 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora