E merkure, 03.06.2020, 05:27 PM (GMT+1)

Kulturë » Libra

Doli nga shtypi libri “ Zana dhe Guri” i autorit Nehat Jahiut

E shtune, 17.12.2011, 04:49 PM


Doli nga shtypi libri  “ Zana dhe Guri” (poezi) i autorit Nehat Jahiut.(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora