E marte, 28.05.2024, 08:00 AM (GMT+1)

Mendime

Spartacus Ngjela ne FB: Prisni dhe shikoni, procesi filloi!

E enjte, 16.12.2021, 07:15 PM


Spartak Ngjela:

Filluan arrestimet e ministrave për korrupsion.

U arrestua ish ministri i Partisë Socialiste, Lefter Koka.

Është trembur shumë Saliu. E quan "kokë turku" Lefter Kokën, në një kohë që, denoncimin për çështjen për të cilën është akuzuar Lefter Koka, e ka bërë Partia Demokratike para shtatë muajsh. Domethënë me një denoncim të ushtruar nga Sali Berisha.

Kuptohet, Saliu është në tension mendor...

Ka frikë.

Por, procesi do të vijojë. Janë shumë të korruptuar në qarqet e larta të politikës, në të dy krahët e saj. Goditja e tyre është shpëtimi i Shqipërisë dhe shqiptarëve.

Prisni dhe shikoni: procesi filloi.

https://www.facebook.com/spartak.ngjela(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora