E shtune, 13.07.2024, 08:48 AM (GMT+1)

Vërtetësi

Deputeti i partisë ish-komuniste, Bujar Çela uron festat me foton e Diktatorit Enver Hoxha!

E hene, 29.11.2021, 07:36 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora