E diele, 19.05.2024, 05:35 PM (GMT+1)

Vërtetësi

Nikoleta Kovaçi: Mesazh i poshtër për mësuesit

E merkure, 27.10.2021, 04:36 PM


Nikoleta Kovaçi:

Mesazhi i ma poshtëm iu ka shkue sot n'telefon msuesve të vendit! Nuk asht se me dhimbsen shumë, sepse ia kanë dhanë shpirtin shejtanit shumë prej tyne, ama kjo asht e frikshme sepse n'rast Covidi askush nuk jep raportë per 2 javë apo 10 dite, apo sa e kanë parashikue kta që zgjat apo duhet të zgjasë virusi! Pra msuesit duhet me shku në shkollë edhe me virus e edhe me ua dhanë fmive e ata me e çue në shpi!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora