E shtune, 15.06.2024, 07:05 PM (GMT+1)

Kulturë

Libra në shitje nga autori Ibrahim Daut Hoxha

E merkure, 21.12.2011, 07:51 PM


Vitrina e librit

 

Ibrahim Daut Hoxha:

 

-ENCIKLOPEDI JUG-SHQIPTARE II, I-ZH, Trianë, 2000, f. 1085, çmimi 50 € (5 copë)

-VJERSHTARË TË HERSHËM ÇAMË, Tiranë, 2001, f. 512,  çmimi 7 € (5 copë)

-VISET KOMBËTARE SHQIPTARE NË SHTETIN GREK, Tiranë, 2000, f. 505, çmimi 7 € (1 copë)

-GURRA POPULLORE: BILBILA DHE THËLLËNZA ÇAME- Mbledhur dhe përgatitur për shtyp nga Ibrahim D. Hoxha, Tiranë, 2007, f. 496, çmimi 6 € (1 copë)

-Muhamet Çami: Jusufi e Zylejhaja, Tiranë, 1992, f. 136, çmimi 1 € (60 copë)

Në shitje gjenden te libraria TOENA në Prishtinë.(Vota: 2 . Mesatare: 1/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora