E shtune, 18.05.2024, 08:03 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Milazim Krasniqi u ve emra nipit dhe mbeses Tara+Bora

E shtune, 26.02.2011, 02:00 PM


MILAZIM KRASNIQI U VE EMRA NIPIT DHE MBESES TARA+BORA

 

INFORMACION I RENDESISHEM:

Analisti i Kosoves Milazim Krasniqi, babai i Memlit dhe Teuta Krasniqit e bejne nje kombinim te cuditshem te emrave te djalit te Memlit BORA dhe vajzes se Teutes TARA qe do te thote TARABORA.

 

Djali motres Memlit, Teuta Krasniqi i la emrin vajzes TARA ndersa Memli djalit BORA qe dmth TARA-BORA vendi ku Bin Ladeni beri betejen e madhe kunder forcave perendimore. Per fakt te emrave shiqoj d linke http://vip.shqiperia.com/art/5075/Memli-Krasniqi:-Repisti-qe-u-be-deputet-rrefen-dashurine-per-Boren.html ndersa http://www.koha.net/index.php?cid=1,10,20352

Ky eshte ministri i Kosoves dhe nipat dhe mbesat TARA+BORA e Kosoves dhe Milazim Krasniqit. Votoni PDK prap...

 (Vota: 4 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora