E merkure, 01.02.2023, 07:26 PM (GMT)

Mendime

Enver Bytyçi: Pse ndodhi akti terrorist kunder Sali Berishes?!

E merkure, 07.12.2022, 07:55 PM


Pse ndodhi akti terrorist kunder Sali Berishes?!

Nga Enver Bytyçi

- Sepse ky lloj terrorizmi shprehet cdo dite kur parlamenti mblidhet ne seance plenare dhe kreu i organizates terroriste na shfaqet Edi Rama!

- Sepse banden mafioze ne pushtet e ka kap paniku se do te ikin nga pushteti dhe jo vetem kaq. Do te jape llogari per krimet qe ka bere bashke me amfien nderkombetare!

- Sepse protesta e 6 marsit e opozites u lincua me agresion verbal nga Rama dhe ministrat e tij!

- Sepse ambasadorja amerikane dhe lobi i Soros ne Uashington e ne Shqiperi kane krijuar nje atmosfere terroriste kunder liderit demokrat dhe ka krijuar pershtypjen se mund te perkrahen terroristet kunder Sali Berishes! Ne fund te fundit Avni Rustemi u be deputet! Nje gazetare e vitit 1997 u be gjithashtu deputete, edhe pse pinte me grusht gjakun e shqiptareve te vrare ne masakren kunder shikasve!

Terrorizmi politik kudo ne bote frymezohet nga politika dhe politikisht ndodhia e sotme eshte frymezuar nga qeveria e mafies dhe nga ambasadorja amerikane.

Deklaratat kunder qe shpallen sot jane hipokrizi!

Prite punen pa u ba e kur t'bahet mos ban za!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora