E diele, 14.04.2024, 06:20 PM (GMT+1)

Mendime

Hoxha Bedri Halili nga Vushtrria: Për hir të Allahut dhe për inati nuk duhet me mësu anligshten dhe frengjishten

E premte, 28.04.2023, 07:50 PM
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora