E shtune, 22.06.2024, 08:17 AM (GMT+1)

Mendime

Dr. Shefqet Krasniqi: Meshkuj, mos urinoni në këmbë se do të përfundoni në ferr :)

E shtune, 12.11.2022, 08:56 PM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora