E merkure, 21.02.2024, 01:56 PM (GMT)

Mendime » Radovani

Fritz Radovani: A ju kujtohen këto çizme?

E hene, 23.08.2021, 05:00 PM


Nga Fritz RADOVANI:

23 GUSHT

A  JU  KUJTOHEN  KËTO  ÇIZME ?...

KËTO  JANË    STALINIT !..

AI  IA  LA  ENVERIT !

ENVERI  IA  LA  RAMIZIT…

RAMIZI...  EDI  RAMOVIQIT...

PRA…ÇIZMET  E  TIJA  JANË    SHQIPNI !

KUSH VOTON PËR KOMUNISTA, SOCIALISTA, APO  NEOKOMUNISTA  KAPITALISTË...

ME  MASKË  “DEMOKRATIKE”… TË

“RILINDJES”

VOTON  PËR  KËTO  ÇIZME !

I  GZOFSHI !!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora