E premte, 19.04.2024, 11:57 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Arbana Xharra: Sherim te shpejte mik, Kosova nuk e meriton guximin dhe perkushtimin tend!

E enjte, 25.02.2021, 09:10 PM


Arbana Xharra:

Jam e tmerruar me sulmin ndaj kolegut the mikut tim Visar Duriqi dhe me paaftesine e shtetit qe per kaq shume vite, ka deshtuar ne mbrotjen e gazetareve. Per me keq eshte alarmuese disponimi i nje numri te madh te komentuesve pro ketij sulmi. Une e kam perjetuar ne lekuren time tash 4 vjet rrahjen, i qe nuk u zbulua asnjehere. Thirrjet e egersirave per te ndeshkuar ne kete menyre gazetaret tregon se kjo shoqeri ka devijuar keqas. Me Visarin kam punu shume vjet, eshte nje prej gazetareve me te guximshem qe ka Kosova. Sherim te shpejte mik, Kosova nuk e meriton guximin dhe perkushtimin tend!(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora