E merkure, 28.02.2024, 03:44 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Ramush Haradinaj: Arbën Xhaferi mbetet udhërrëfyes i brezave!

E diele, 24.01.2021, 04:52 PM


Ramush Haradinaj:

Arbën Xhaferi u lind 73 vite më parë.

Gjithë jetën ia dedikoi të drejtave të ligjshme të popullit tonë.

Veprimtar, atdhetar dhe politikan, që dëshmoi se identiteti ynë, e drejta jonë, janë para çdo interesi tjetër.

Ai mbetet udhërrëfyes i brezave!

RH(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora