E shtune, 25.05.2024, 03:46 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Vjosa Osmani, më parë: Kurrë nuk vij në Vetëvendosje

E hene, 18.01.2021, 01:40 PMVjosa Osmani, më parë: Kurrë nuk vij në Vetëvendosje


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora