E merkure, 28.02.2024, 11:57 PM (GMT)

Kulturë

Gjon Keka: Viti Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit

E diele, 07.01.2018, 10:13 AM


Viti Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit

Meqenëse ky vit është shpalluar vit Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit ,këtu po prezantoj tri veprat e mia për këtë figurë qendrore të kombit tonë shqiptar europian.

për ata që duan t'i ken këto vepra mund t'i bleni në faqet:

http://bukinist.al/sq/2373_gjon-keka

dhe ...

http://arbnori.info/gjon-keka/

E-Mail: info@arbnori.info

Gjon KEKA(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora