E merkure, 22.05.2024, 12:01 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Shqiptarët në kronikat e vitit 1854

E shtune, 09.05.2015, 05:47 PM


?Shqiptaret ne kohen e pushtimit osman dhe debimi me dhune nga shtepite e tyre, nga kronikat e vitit 1854(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora