E merkure, 19.06.2024, 05:34 PM (GMT+1)

Përjetësi » Mani

Kadri Mani: Gazeta "Bota sot" nuk doli në shitje në Prishtinë!?!

E shtune, 23.06.2012, 01:11 PM


I merakosur pse nuk erdhi në dyqanin e lagjes tonë në Kodrën e Diellit, vrapova në qendër, as atje s'kishte dalë!?!
Të gjithë ata që po e quanin gazetën "Bota sot"- Borba, janë të inkriminuar në krimet e organizuara ekonomike, politike dhe të trafikimit me njerëzore.

Kush e hetojnë të parët tërmetin?

-Minjtë e fushës!
Minjrë lëpëkëistë-pëdëkëistë janë hallakatë përpara një tërmeti që po jua trondit anijen e tyre!?!(Vota: 11 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora