E enjte, 18.04.2024, 05:37 PM (GMT+1)

Përjetësi » Mani

Kadri Mani: Një Garazh në shitje

E premte, 08.06.2012, 07:59 PM


Kadri Mani,  shet një garazhë, në rr. “Mehemet Gradica”, pallati  (II në përfundim e sipër) “ONTEXI” 3/45 10000 Prishtinë, çmimi 6000.- euro: në trekëndëshin midis: Shkollës fillore “Ismanil Qemajli”-Shtëpisë së Shëndetit-Qendres Tregtare në Kodrën e Diellit; cell phone: 049/877-722.- e-mail: kadrimani@hotmail.com(Vota: 5 . Mesatare: 2/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora