E merkure, 04.10.2023, 11:26 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Myslimanet masakrojne nje familje

E enjte, 02.06.2011, 07:58 PM


Pamjet e meposhtme ne video vijne nga Tailanda ku nje grup myslimanesh sulmuan nje familje budiste ne Narathiwat, ne jug te Tailandes duke i masakruar te gjithe. Fillimisht ata i prene koken nje femije 9 vjecar. Pas ketij akti makaber ndaj femijes 9 vjec, ata masakruan edhe pjesetaret e tjere te kesaj familje budiste, duke i varur disa ndersa disa te tjereve duke u prere koken. Kjo video paraqet nje permbajte grafike teper shokuese dhe nuk keshillohet per te gjitha moshat. Ngjarje te tilla jane te zakonshme ne jugun e Tailandes ku nje minoritet i vogel myslimanesh po terrorizon me masakra te perditshme nje popullsi te tere jomyslimane. Kjo tregon edhe nje here shume qarte se myslimanet nuk urrejne vetem te krishteret por kane nje urrejtje patologjike per te gjithe ata qe nuk jane myslimane.   

 

http://www.liveleak.com/view?i=bae_1304490155

 

 

Përgatiti: A. S.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora