E premte, 12.07.2024, 02:27 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Fjalimi i kryetarit te BDSH-se, Bardhyl Mahmutit, ne Zheline (Mos voto pa e degjuar me vemendje kete fjalim)

E merkure, 01.06.2011, 07:25 PM
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora